Naše ubytování

Nabízíme vám možnost ubytování s celkovou kapacitou 20 lůžek. Jedná se o 2 vícelůžkové pokoje, 1 dvoulůžkový apartmán s vlastním vchodem a nově také další dva pokoje, ve kterých se můžete ubytovat i s Vaším čtyřnohým mazlíčkem (s příplatkem 100 Kč za jednoho). 

Objekt je možné pronajmout buď jako celek anebo bez malých pokojů a bez apartmánu. Cena za pronájem celého objektu zahrnuje pronájem těchto prostor: velké a malé tělocvičny, 2 hromadných pokojíků, kuchyňky, šatny, společenské místnosti v chodbě, místnost "u kotle" s barem, venkovní posezení, venkovní travnaté hřiště, apartmán a malé pokojíky. 

 

Cena pronájmu na týden (včetně vody a energií):

- Léto: 30 000 Kč

- Zima: 35 000 Kč

 

Víkend (nástup v Pá od 14 hodin do Ne 14 hodin):

- Léto: 20 000 Kč

- Zima: 25 000 Kč

Vícelůžkové pokoje:

Pokoje jsou umístěny v patře, nad prostorem malé tělocvičny, která většinu času slouží jako společenská místnost. Menší pokoj má sociální zařízení jako součást pokoje, větší pokoj má sociální zařízení o patro níže, vedle kuchyňky. Kuchyňka je plně vybavená.

Cena za ubytování je 390 Kč na osobu bez snídaně, kterou lze v případě zájmu za příplatek 150 Kč objednat. 

Apartmán (lze pronajmout zvlášť)

Apartmán se nachází v přízemí a má samostatný vchod. Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení, kuchyňka s lednicí a, jednoplotýnkovým vařičem a varnou konvicí. Před apartmánem je venkovní posezení.

Cena ubytování je 990 Kč za pokoj bez snídaně, kterou lze v případě zájmu za příplatek 150 Kč na osobu objednat.

Malý pokojík (lze pronajmout zvlášť):

Pokud jste jeden nebo dva (tuleni, kterým ke spokojenosti stačí matrace 140 cm) a pes, můžete přespat v jednoduše zařízeném pokojíku společně s vaším psím kamarádem. Celkem máme dva takovéto pokoje.

Cena za pokojík je 590 Kč .V této ceně je již zahrnuta cena za psa. Snídani je možné přiobjednat za příplatek 150 Kč na osobu.

Tento pokojík je naší novinkou. Fotky brzy dodáme. Děkujeme za pochopení.

© 2020 by Fabrika Cvikov

  • Black Facebook Icon